Zgrany Team Z(ZET)

Witam zapraszam do Polskiej korporacji(Zgrany team Z(ZET)wspólne PvP i PvE bierzemy ludzi powyżej 15 lat i jest obowiązkowy Team Speak 3. Kto chce dołączyć do klanu to niech znajdzie nas na grze Nicki: wagoss25, MieczDamoklesa, mother albo MaNtRuDeR albo niech nas znajdzie na Team Speak3 :
(ts3.dla-graczy.pl)

Team Speak 3 : Nie czekać na poczekalni tylko zejść na duł i czekać na Pokój Rekrutacyjny.

[http://forum.star-conflict.com/index.php?/topic/18838-looking-for-polish-corporation/](< base_url >/index.php?/topic/18838-looking-for-polish-corporation/)

Pozdrawiam szanownych sojuszników, starych, średnich (jak Ja) i nowych :)wt 

można sie do was jakoś podpiąć pod Corpor. ?

 

Witam zapraszam do Polskiej korporacji(Zgrany team Z(ZET)wspólne PvP i PvE bierzemy ludzi powyżej 15 lat i jest obowiązkowy Team Speak 3. Kto chce dołączyć do klanu to niech znajdzie nas na grze Nicki: wagoss25, MieczDamoklesa, mother albo MaNtRuDeR albo niech nas znajdzie na Team Speak3 :

(ts3.dla-graczy.pl)

Team Speak 3 : Nie czekać na poczekalni tylko zejść na _ dół _ i czekać na Pokój Rekrutacyjny.

 

wybacz :slight_smile: ale musiałem

 

btw warto dołączyć mają zgrany team 

Szkoda, że juz tu nikt nie pisze :frowning:

Nio :frowning:

 

Ale jakby co taj często jestem i mój brat Krzychu356 też często wpada, z tego co wiem to jeszcze można zagadać MieczDamoklesa (nasz głowny szkoleniowiec :wink: ), Davao, Rob i np artur5566

 

Żeby kogoś zlokalizować szukamy 3 małych ludzików (social) w prawym dolnym rogu w hangarze i klikamy ‘add’.

 

Polecam Team Speak3 : (ts3.dla-graczy.pl)   łatwiej sie porozumieć i wytłumaczyć podstawy gry, tak  żebyście to wy skopali komuś, a nie ktoś wam :smiley:

 

Gra jest dość rozbudowana, wienc chętnie wam pomożemy dobrze zbudować statki i jak również możemy osłaniać wasze tyłki w początkowej fazie giercowania :smiley:

ha! znalazłem Was! ![:)](<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/001j.png “:)”)  gdzie wrzuciliście godło korporacji w jakiejś rozsądnej rozdzielczości?

 

Tu oficjalna strona naszego forum: http://gwes.forumpolish.com/