Polish Pigs

Witam i pozdrawiam.

Jest to strona rekrutacyjna klanu Polish Pigs.

Zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć.

Wymagań nie ma, prócz tego, że musisz być oczywiście narodowości Polskiej :3.

Oto logo klanu:

5eQAf.jpg*

* - Obrazek zapożyczony z mojego clan’u z gry WoT.

Pozdrowienia.

Witamy!

Witam

Chętnie bym dołączył, jak już dostanę się do bety :wink: Pozdrawiam!

Witaj, napisz do Error’a z prośbą o klucz aktywacyjny :3, chyba, że już masz.

zarejestruj się na - http://star-conflict.com/en/signup

Potem napisz w temacie - http://forum.gaijinent.com/index.php?/topic/6844-cbt-access/ wpisując tam swój nick z Forum i swój email.

Zostanie Ci na email wysłany downloader gry.

See u in space :3.

A dużo ludzi już się dostało do Bety >?

Hmm, dziś najwięcej ile widziałem w grze to 140 osób, także sporo, ale większość to obywatele bloku wschodniego :p.

Kilkanaście anglojęzycznych, a Polisha, jeszcze nie widziałem, może dlatego, że nie pisałem :p.

Ciekawi mnie to jak to będzie z tą betą, niby się rejestrowałem, napisałem w temacie, napisałem do errora, i zero reakcji :wink:

Mają widać dużo roboty, wpuścili pierwszych testerów i bugi są zgłaszane masami, zresztą wydaje mi się, że gdzieś czytałem, że robią oni to falami, pierwsza fala testerów już została zarejestrowana, teraz 2-ga musi poczekać.

Nie wróżę Wam nic dobrego po takiej nazwie klanu. Eh… Polishy w internecie…

To się nazywa dystans do siebie. Chyba nikt nie postrzega tego - w sposób negatywny? Tylko z humorem?

Witam wszystkich

niestety tez czekam na dostep do bety

pierwszy email przyjeli ale aktywacji nie bylo :frowning: czekam na nastepna probe

O ile mi wiadomo, w temacie CBT access, pisał Error, że następna fala email’ów zostanie wysłana dziś lub jutro. :3. Więc, jeśli masz już kod aktywacyjny, to nie powinno być problemu abyś w najbliższym czasie sobie pograł :).

SeeUinSpace. :3

come on how many polish ppl are here :smiley: :fighter:

We’re capturing this game, mate ^^.

SeeuInSpace :3

i dout ^^ soon enough il bring the hole of scotland to see this game :smiley: :rolleyes:

you–>:fed015::storm:<–Me :smiley:

Pozdrowienia dla Polishów, czekam aż dostane się osobiście do bety.

Się módl, bo do bety się nie dostaniesz… Oni mają ogromny rozpierdol z tym przyjęciem do Bety… Ja już 2 tygodnie czekam ;>

Witam,

Chetnie bym sie przyłączyl do polskiego klanu.

Gram ne becie moj nick to Lorwynd.

Prosilbym o jakiegos linka do forum klanu czy cos ew TS.

Pozdrawiam wszystkich Polishów

Forum klanu na razie nie będzie zakładane. Nie ma pewności, że dużo osób wytrwa do końca bety. Z teamspeak’iem nie powinno być problemu, także niedługo podam IP.