New Romanian Corp

Hi guys,

 

What do you say we sat up a new romanian corp.

 

Please comment if you like the ideea.

Sal. Daca faceti , eu ma bag!

Salut. Pana acum eu unul nu am mai vazut pe nimeni din Ro. Sper sa se anunte mai multa lume

Vezi ca in joc am ian19, asa mi-a trecut cand am facut contul cu facebook, sa vad daca pot sa schimb nick-ul ca in war thunder am avut optiunea asta. ma invitasera niste italieni in corporatia lor, dar i-am refuzat. Daca nu facem nimic cu romanii zic sa intram la italieni.

Ca sa putem sa facem o corporatie iti trebuie 3000 de monede aurii, momentan eu am decat 520, daca ar face cineva o corporatie de romani eu as intra, ca e cam trist sa ma joc de unu singur, iar cu ceilati din pacate nu am obs sa fie niste corporatii EU english asa multe si mai ales de timezonu asemanator.

 

Off topic: Salut, bun bun, eu am acelasi numele in joc ca useru de forum (Nebeleizis), daca ma vedeti online in joc nu ezitati sa imi dati un mesaj si sa facem un squad de pvp/pve.

Sunt si eu pe aici. Desi am vazut corporatia Romanian Fleet, nu stiu xxxx sa aplic pentru ea. Astept va rog un PM. Ms.

Hey… :taunt:

Stiti sa intrati in corporatie? :dntknw: Zicetimi si mie!!

ii naspa sa joci singur…care vrea poate sa ma bage ca prieten Al3XxXStarr sa luptam impreuna :fighter:

Ma bag si eu daca e ceva, nickname in joc: SoulSin

Yo , daca ati gasit pana la urma corporatie sa imi ziceti , dar eu nu vad niciuna de romani , SwoRo unde vezi tu  Romanian Fleet ?

Se mai stie ceva de o corporatie? Dati invite-uri? Daca nu, mai e cineva pe aici doritor sa joace? Adaugati-ma in joc :slight_smile:

Hello, welcome to the forums! Good luck in recruiting!

Salut! Ca sa intri intr-un corp, trebuie sa fi invitat de acea corp, intelegeti? Oricum, bafta la gasirea unui roman care sa faca aceasta corp.

P.S. Nickul din joc e ca acesta de pe forum

P.P.S :stuck_out_tongue: Uitati un nume pentru corp: Romanian Space Force

ma bag si eu kristikro