GwiezdnaEskadra Zet [ZetPL]

Polish corporation GwiezdnaEskadra Zet [ZetPL] invites new players, experienced players and old stagers into our ranks. We have TS, and we use Polish language to communicate, but there are some players speaking English in our corporation.

POLSKA KORPORACJA GwiezdnaEskadra Zet [ZetPL] zaprasza w swoje szeregi zarówno nowych graczy, tych doświadczonych jak i starych wyjadaczy.

 

Oferujemy:

Wspólną grę

- Różne tryby gry PVP

- Podbój / Conquest – bitwy korporacyjne (PVP)

- Tryb gry misje PVE – różnego rodzaju misje przeciwko botom

- Tryb gry konta SI / Versus SI / Co-op – bitwy przeciwko botom

- Operacje specjalne / Special operation (PVE przeciwko głównemu statku obcych)

- Świat otwarty / open space (misje na open oraz pomoc w wyfarmieniu modułów do zdobycia na open)

Odpowiedzi na temat gry

Pomoc w rozwoju

 

Kontakt/Rekrutacja:

TS:
ts3.dla-graczy.pl sekcja: STAR CONFLICT kanał: Gwiezdna Eskadra ZetPL

W grze z graczem “doro” poprzez prywatną wiadomość, lub e-mail (w grze ikonka z kopertą w prawym górnym rogu ekranu GDY JESTEŚMY W HANGARZE).

Jeśli chcesz dołączyć do eskadry to mamy kilka prostych pytań: ile masz lat? Jak masz na imię? Jaki masz poziom w grze? Czy używasz TS? Grę jakimi statkami preferujesz?

Jesteś początkującym czy doświadczonym graczem? Czy już kiedyś grałeś w tą grę? Czego od nas (Korporacji) oczekujesz? Co możesz nam zaoferować?

 

 

Zasady ogólne + Wymagania:

- Rekrutacja poprzez TS / na priv / e-mail w grze z graczem: doro

- Rekrut powinien mieć 17 lat (możliwość odstępstwa od reguły po konsultacji)

- chęć integracji

- poprawne zachowanie na czacie i TS. Podstawa to wzajemny szacunek do członków Korporacji (jakikolwiek atak słowny w formie żartu jest oczywiście dopuszczalny, jeżeli obydwie strony to akceptują!)

- nie używamy nadmiernie wulgaryzmów, dotyczy to zarówno czatu w grze, jak i rozmów na TeamSpeak. Staramy się utrzymywać kulturę i fajny klimat, zaś bluzgi temu zdecydowanie nie służą

- Program “TS” do komunikacji głosowej, nie jest obowiązkowy, jednak zalecamy i zachęcamy do korzystania w trakcie wspólnej zabawy

- w stosunku do graczy w grze – obowiązuje nas zakaz atakowania słownego. Jeżeli zostaliśmy sprowokowani (gracz zaatakował was pierwszy / wielokrotnie obraża was na czacie) to macie prawo się bronić.

- sprawny mikrofon – trzeszczenia, piski i inne zakłócenia zaniżają komfort rozrywki wszystkim obecnym na kanale. Jeżeli zostanie zwrócona uwaga na słabą jakość dźwięku (bez względu na przyczynę – uszkodzony mikrofon, płytę główną itd.) Oczekujemy, że taki problem potraktujecie poważnie - trzeszczące mikro jest okazaniem braku szacunku dla kolegów i koleżanek

- dźwięki z otoczenia – dzieci i szeroko pojęte życie rodzinne są niewątpliwie dla Was fascynujące, ale postronny słuchacz wolałby nie słyszeć telewizora, wyjącego odkurzacza, płaczącego dziecka, lub zmywanych naczyń. Na czas zakłóceń zalecamy wyłączenie mikrofonu lub używanie opcji „Push to talk”. Po zwróceniu uwagi oczekujemy niezwłocznej reakcji

- szanujmy pracę i wkład członków w rozwój korporacji

- staraj się być aktywny i angażuj się w życie korporacji. Jeśli masz jakiś pomysł lub sugestie, które mogłyby wnieść coś do naszej społeczności, daj znać!

- starajmy się grać w grupach z innymi członkami naszej korporacji, lepiej wspólnie farmić niż karmić randomy

- gramy razem po to, by się wspólnie rozwijać i dobrze bawić

- pomagamy sobie wzajemnie i dzielimy się zdobytym doświadczeniem

- nie bijemy swoich na systemach PVP w otwartej przestrzeni, chyba że oboje tego chcieliście

- grając w PvP gdy trafisz po przeciwnej stronie na innego członka naszej korporacji, w miarę możliwości staraj się wybierać inny cel/e, lepiej polować na innych niż na swoich

- w miarę możliwości pomagamy zdobyć moduły/broń ze świata otwartego

- jeśli któryś z graczy z korporacji che kupić przedmiot, który posiadasz aktualnie w magazynie, w dobrym tonie jest sprzedanie mu go po cenie minimalnej!!!

- jeśli spotkasz się z niestosownym zachowaniem innego członka korporacji, który narusza zasady, zgłoś sprawę jednemu z oficerów

 

 

Zachęcamy do zbudowania (w miarę możliwości jak najszybciej) statków pod bitwy typu Podbój / Conqest. Aby mieć możliwość uczestniczyć w Podboju, potrzeba posiadać minimum trzy statki z danego przedziału:

Trzy statki z przedziału: 7-9

a następnie

Trzy statki z przedziału: 10-12

ostatecznie

Trzy statki z przedziału: 13-17

 

 

Pozdrawiamy.

 

Odświeżamy Temat!

 

Jesteśmy Korporacją która zrzesza wszystkich polskojęzycznych graczy.

Panuje u nas miła i wesoła atmosfera. Każdy może liczyć na dobrą radę oraz pomoc w zdobyciu modułów, surowców i statków.

Posiadamy wielu graczy którzy grają praktycznie we wszystkie tryby gry. W naszych szeregach są gracze bardzo doświadczeni którzy grają od BETY.

Doradzimy co do buildów statków oraz do ich przeznaczenia (ponieważ mamy je wszystkie :). Nauczamy również jak efektywnie grać w takich trybach jak PVP, Podboje, Portale,

ale także jest wielu graczy którzy grają w tryby PVE, Open Space, Specjalne Operacje, więc każdy znajdzie swoją niszę.

Naszym jedynym wymogiem jest posługiwanie się jeżykiem polskim.

 

Polecamy dołączyć do naszej korporacji ze względu że jesteśmy najsilniejszą polską korporacją która aktywnie zdobywa sektory na Portalach oraz Podbojach.

Dzięki temu każdy aktywny gracz w trybach Podbój i Portale dostaje ogromne ilości najcenniejszych surowców takich jak Monokryształy, Xenokryształy, Kredyty, Części do statków jak Zeta, Scylla, Gungir oraz wszystkie inne możliwe nagrody.

 

Poza tym organizujemy cotygodniowy konkurs dla aktywnych graczy w przejmowaniu sektorów najlepsi gracze mają szanse na zdobycie do 1000 złotych standardów GS.

Aktualnie w naszej korporacji na nagrodę w postaci GS ma prawo 20 osób (nie ma ograniczeń co do maksymalnej ilości nagród ;).

Szczegóły na naszym discordzie. Prosimy o kontakt do naszej przemiłej Kierowniczki HR “doro” która was poprowadzi co następnie powinniście zrobić:)

 

Pozdrawiamy i Zapraszamy ZetPL!