Decepticons Corp. [Balkan]

Novo osnivani klan “Decepticons” trazi clanove sa podrucja balkana, regije: Hrvatska, Srbija, BiH,…
Ako ima zainteresiranih neka se jave u igri ili inbox preko foruma. 
Ciljevi klana su medusobno pomaganje oko farmanja i grindanja.
 

Nick u igri: Filltrax

Welcome :slight_smile:

Welcome :slight_smile:

thx :wink:

Sretno:)

 

Postoje vec neki klanovi u kojima je dosta igraca sa balkana.

Ako cete trebati kakvu pomoc slobodno mi se javite.

 

Nick u igri: thedarkening

OraoJ22Srbijay_zps30af6acf.jpg

 

Srećno! Vidimo se na nebu!  :012j:

Pozdrav i srecno :slight_smile:

P.S. Zee hoces reci “vidimo se u svemiru” Nije ti ovo War Thunder :stuck_out_tongue:

snowgirl.gif

Meni se nekako cini da uvek letimo u nekoj orbiti, delom zato sto smo cesto blizu neke planete a delom zato sto nam brodovi usporavaju jako brzo sto ukazuje na neku vrstu atmosfere sto bi trebalo da podrazumeva da smo vidljivi na nebu tog nebeskog tela a i pored svega toga, da sam rekao vidimo se u svemiru ne bi bilo logicno postaviti ovu sliku na kojoj je prelepi Orao J22, On je za mene prelepi simbol Srpskog a ujedno i Balkanskog vazduhoplovstva a na sebi nosi oznaku srpskog vazduhoplovstva koju sam dodao uvecanu u desnoj strani slike, istu takvu oznaku imamo dostupnu u Star Conflict-u.

Ma sve super, Orao je predivan naravno a niti sam ja bio previse ozbiljan s mojim prethodnim postom, samo sam imao debeo osecaj da ces da bacis kreativan reply posle tog. xD

ajde bar je lijepo vidjet da ima nasih ovjde vec sam se usro nije valjda da sam jedini :smiley:

e jel imate kakav dobar savjet za one jebene alijene biomorphe , nekakav build ili nest :wink:

Znam Werss, nemas brige, ja zaboravim smajlije pa ispadnem nesto mnogo ozbiljan :slight_smile:

 

Distruptor, neki ih ubijaju desintegratorom solo a jako se lako ubijaju u grupi, guard sa puno EM resist, engi i bilo sta pored toga, cesto neki LRF zbog DPSa ali nije lose ni covert opts da stiti od ljudi, guard ide prvi da ga fokusiraju a ostali ih poskidaju. Kad dobijes misiju da posetis alien sektor, tu mozes solo da farmujes, uzmes inzinjera sa stanicom za lecenje ili 2, dronove i ja koristim curved heavy blaster, kada se pojavis na mapi, ima stub levo od tebe, dodjes do njega pa odes na dole dok ne nadjes prorez, u taj prorez se sakrijes, postavis stanice i pucas, hunteri ne mogu da pucaju u tebe kad si tu, ponekad neki se podesli lepo pa moze ali zato su tu stanice da te lece i omoguce ti da se lecis brze nego sto te hunter puca.

hvala na tipu  006j.png 
znaci alieni udaraju EM damage? 

 

ps. dalje trazimo clanove

Welcome

Autobot_logo-4.jpg

Bump for the new guys :slight_smile:

nego drugovi kojoj frakciji pripadaju decepticoni? mogo bi vam se ja pridružiti, nisam baš nešto redovan ali zanm zaigrati.