Ważny problem

Witam wszystkich. Otóż mam problem ktorym jest to ze po 2 miesiecznej nieobecnosci w grze moje konto zostalo zresetowane do zera (statki, kpiny, itp). Nie wiem czym jest to wywolane i prosze o pomoc.

 

 

PS. jestem wielkim  fanem tej gry.

ja po dwóch latach włączyłem i dalej miałem to co miałem ![;)](<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/002.png “;)”)

On 27.12.2015 at 3:51 PM, Posiadacz said:

Witam wszystkich. Otóż mam problem ktorym jest to ze po 2 miesiecznej nieobecnosci w grze moje konto zostalo zresetowane do zera (statki, kpiny, itp). Nie wiem czym jest to wywolane i prosze o pomoc.

 

 

PS. jestem wielkim  fanem tej gry.

Obawiam się, że to sprawa dla pomocy technicznej niestety.

napisz co Ci wyjaśnili jeśli wydałeś na to hajs to nie banalna sprawa moich statków jestem zadowolony i nie chciałbym ich stracić!

miałem to samo rok pauzy i konto wyzerowane…pojawił się też problem taki że co jakiś czas wywala.

 

wchodzę w launch i tam są takie opcje jak coop pvp pve galaktyka i inne po praej jest undock,klikam i zaraz  wychodzi gra do pulpitu, coop pve pvp dziala bez zarzutu  ani raz nie wywaliło ale gdy próbuje oddokowac to “koniec gry”

mam problem w drugim wydazeniu jest brak znowu nagrut za Xenocipy i znowu brak elementow statku  i nie ma mozliwosc wybudowania

pszy odbioze nagrod w wydazeniu za Xenocipy nieotszymalem zadnej magrody w popszednim wydazeniu i w tym jest brak nagrut i nic niezrobili z tym