Türk Oyuncu Sayısı Yok Denecek Kadar Az mı?

Selamün Aleyküm Arkadaşlar…  :snowgirl: 

Oyunda Türk oyuncu kitlesi yok denecek kadar az mı yoksa bana mı öyle geliyor? Arkadaşlar herhangi bir Türk oyuncu kitlesine sahip Şirket varsa gelmek isterim yada bu şirketi kendim kurmak isterim. Bu konuda bilgisi olan yada konuşmak isteyen varsa Raidcall adresim “6496807” lütfen buradan bana ulaşın. Şimdiden Teşekkürler :slight_smile:

selam

Aleyküm selam ^_^ 

Aleyküm selam ^_^ 

Raidcall kullanmıyorum ama skype : furkansenol7 eklerseniz açığım her zaman

Aleykum selam 

oyundakı adın nedır

Aleykum Selam tr oyuncu varmı ki az olsun

Selamün Aleyküm Arkadaşlar…  :snowgirl: 

Oyunda Türk oyuncu kitlesi yok denecek kadar az mı yoksa bana mı öyle geliyor? Arkadaşlar herhangi bir Türk oyuncu kitlesine sahip Şirket varsa gelmek isterim yada bu şirketi kendim kurmak isterim. Bu konuda bilgisi olan yada konuşmak isteyen varsa Raidcall adresim “6496807” lütfen buradan bana ulaşın. Şimdiden Teşekkürler :slight_smile:

Aleykum selam 

oyundakı adın nedır

Oyundaki adı Kogrine. Bizi oyunda bulabilirsin. 15-20 oyuncu aktif olarak oynuyoruz.

Oyundaki adı Kogrine. Bizi oyunda bulabilirsin. 15-20 oyuncu aktif olarak oynuyoruz.

Aleykum selam 

oyundakı adın nedır

Turkeymine benimkide 

Benim oyundaki ismim Delibalta
Tşk.

Türk oyuncu sayısı fazla ama malum nedenlerden foruma pek uğramazlar, oyunda da kendilerini belli etmezler.

selamunaleyküm arkadaşlar bende varım 10 gündür oynuyorum  şirket yada grup kuran olursa katılırım oyundaki adim cngzmmlk

selamunaleyküm arkadaslar starcitizen oynucaktım gemiler oyunda 45ero  buraya transfer oldum 10 gundür oynuyorum şirket yada grup kuran olursa kabul ederseniz katılırım oyundaki adım cngzmlk