tajemnicze wydarzenie

Witam, nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem, ale: pomijając fakt że nie będę miał statku premium za którego zapłaciłem (pirate hr 2) i nie odebrałem o czasie (sic!) - może tak po auto pójdźcie do salonu na 2 dzień i ooo nie ma go spóźnił się Pan :)) to jeszcze władowaliście wydarzenie w 5 aktach po 24 godz… i akurat w międzyczasie gdy nie mogę przez to wydarzenie dozbierać xenocipuf do skończenia kronik. A tu nowość ![:D](<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/006j.png “:D”)  - zamień SG na xenocipy:))) Gra jest ok więc nie musicie takich sztuczek socjo stosować - podobno to jest FTP. Ale wykombinowaliście nieźle. Zarabiać trzeba.

Ale mnie irytuje inny  temat… np. na 1 dzień przed końcem kronik kupie sobie je i mam “odblokowane” wszystkie odblokowane przeze mnie za xenocipy karty. Więc pytam dlaczego ja jestem w plecy statek premium nieważne jakiej rangi bo się zastanawiałem nad wyborem, albo miałem awarie sprzętu, albo ślub. albo sraxxxczkę lub inne? A gościu który odblokował tę kartę 2 tygodnie temu ale teraz kupi kroniki to go ma? Coś mi tu śmierdzi jak bolka trampki.  ![:)](<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/001j.png “:)”) Obaj płacą ale ten ma a ten nie…