Star Conflict 1.4.0 Ewolucja [PL]

Star Conflict 1.4.0 Ewolucja

Mało znaczące teksty zostały pominięte.

Gratulujemy wszystkim pilotom w tym nadchodzącym roku 2017 i prezentujemy dużą zimową aktualizację - Star Conflict: Ewolucja. Nadszedł czas na opanowanie potęgi technologii Obcych z korzyścią dla ludzkości!

Stacja 'Ellydium Theta’

5df8ac9f06724f53b0707aa9716fc1f9.png

Od startu inwazji, ‘Ellydium’ skupiło swoją aktywność na badaniu technologii Obcych. Wiele ważnych odkryć i technologii nie tylko zwiększyło reputację korporacji, ale też zwiększyło jej możliwości.
Wraz z otwarciem portali do świata Obcych, organizacja zaczęła rekrutować najemników do zbierania informacji na temat nowych światów i ich sekretów. Kiedy wystąpiła okazja zdobycia przyczółka w pobliżu gigantycznego Lewiatana Obcych, przywódcy ‘Ellydium’ bez wahania skorzystali z niej. Wiodący specjaliści zostali wysłani na miejsce i zaczęli obserwację oraz zbudowali posterunki obronne. Miesiąc później, było jasne że nowy obiekt przyciągnie uwagę Obcych i zostanie w końcu zniszczony.
Został opracowany nowy plan do rozwiązania tego problemu i dr Conrad Dimeni wziął odpowiedzialność za jego wdrożenie. Budowa zaczęła się z zanurzeniem pod powierzchnię Lewiatana i powstaniem kilku departamentów w środku. Projekt zajął prawie pół roku i rezultatem ryzykownej operacji jest powstanie unikalnej stacji ‘Ellydium Theta’ na Leviatanie.

Dr Conrad Dimeni został wyznaczony na dowódcę stacji. Były legat Służb Bezpieczeństwa Imperium Natasha Cortes została głową departamentu bezpieczeństwa stacji.

Zaczynając od dzisiaj, nowa stacja ‘Ellydium Theta’ jest dostępna dla każdego pilota. Wszyscy piloci zostali automatycznie przetransferowani do nowej stacji i zapoznani ze wszystkimi nowinkami korporacji ‘Ellydium’.

Statki

ed9cbe7ca9c3471bfb3193d47981.jpg

Nowa linia statków jest jedną z głównych osiągnięć korporacji. Najemnicy najpierw muszą wybudować kokpit statku a następnie zbudować kryształową masę wokoło niego pod okiem ekspertów z ‘Ellydium’. Aby ukończyć kolejne ewolucje statku najemnicy potrzebują specjalny surowiec - ksenokryształy.

Kabina szturmowca uderzeniowego Ellydium "Thar’ga"

af8c9bb2c6c8f9358ac4ac400358.jpg

Najnowsze statki korporacji Ellydium nie są produkowane w stoczniach, a są hodowane na kabinie zbudowanej wcześniej. Kabina jest najważniejszym elementem statku. Zapewnia bezpieczeństwo pilota jak i komfortowe sterowanie oraz daje dostęp do niewiarygodnych możliwości nowych statków.
Aby wyprodukować kabinę potrzebujesz następujących komponentów, które mogą zostać znalezione albo zakupione w paczkach:

 • Panel kompozytowy Obcych
 • Struktura szturmowca Obcych
 • Monokryształy
 • Płyty metalowe
 • Płyty grafitowe

UMC ogłasza “Wyścig technologiczny”!

42489f8c9e31ffa7b7d33d611fa9.jpg

Kabina jest dostępna do produkcji dla wszystkich pilotów. Trochę później najemnicy będą mogli wyhodować gotowy statek. Zostało to zrobione by dać możliwość każdemu zdobyć statek w podobnym czasie. Weź udział we wszystkich misjach Centrum podczas świąt noworocznych, walcz w turniejach i ligach. Bądź pierwszym, który wybuduje kabinę nowego statku!

Każdy kto weźmie udział w “wyścigu technologicznym” otrzyma specjalną walutę - ksenoczipy.

 • Ksenoczipy można otrzymać wypełniając zadania od Pani Frost raz Seleny Galo
 • Ksenoczipy można otrzymać biorąc udział w turniejach
 • Ksenoczipy zostaną usunięte z gry 17 stycznia

Otrzymane ksenoczipy mogą zostać wymienione na specjalny ‘Ksenokontener’ gdzie możesz znaleźć ksenokryształy oraz rzadkie zasoby ze stopu Obcych. Piloci otrzymają również specjalne bronie od korporacji Klauss Inc.

Ksenokryształy

d8b826cc5da515c0469ac4d34f17.jpg

Niezwykle cenny składnik wymagany do konstrucji i modyfikacji statków, broni i modułów stworzonych przez korporację ‘Ellydium’
Ksenokryształy mogą zostać kupione w kontenerach podczas ‘Wyścigu technologicznego’. Ksenokryształy były znane wcześniej jako ‘Pojemniki żywych kryształów’. Piloci tradycyjnie nie lubią długich nazw i skrócili ją do ‘Ksenokryształów’ w komunikacji. Rezultatem nazwa ta została oficjalną.

Szturmowiec uderzeniowy Ellydium "Thar’ga"

4822d81f1daeb857c34438a691be.jpg

Statek “Thar’ga” został jednym z najważnieszych odkryć Ellydium. Eksperymenty wykazały, że wzrost kryształów może być kontrolowany, dając w rezultacie ponad sto różnych wersji statku z zależności od potrzeb. Tak niebezpieczna i potężna technologia razem z zaawansowanymi projektami ‘Ellydium’ czyni “Thar’ga” najsilniejszą bronią tej wojny i korporacja zapłaciła okropną cenę tragedią w bloku RG7 stacji Theta

Aby zbudować statek, piloci najpierw muszą zbudować kabinę oraz zdobyć ksenokryształy. Po wybudowaniu statki ‘Ellydium’ mogą być rozwijane od rangi 5 do 15. Za rozwój statków potrzebujesz również ksenokryształów.

Drzewo rozwoju statków 'Ellydium’

2381cbcccc023f73111ef55b6b52.jpg

Statki zbudowane przez naukowców Ellydium z technologią Obcych mogą ewoluować pod wpływem ksenokryształów. Ranga, wygląd zewnętrzny, moduły i bronie ulegają zmianie.

Wszelkie zmiany na statku są wykonywane przez pilotów poprzez wybór odpowiednich punktów na drzewie.

Punkty rozwoju statku Ellydium

Wszystkie punkty rozwoju dzielą się na następujące klasy:

2b456789d2dc2cafb0bc594f4e36.jpg

Klasa modułu specjalnego. Pozwala na instalację różnych specjalnych modułów, w zależności od rangi statku i celu. Statek posiada 5 modułów specjalnych.

57eb98a1decffe4f2365f28668a7.jpg

Klasa planów konstrukcyjnych dla modułów, modyfikatorów i broni. Wymagane do produkcji specjalnych modułów, modyfikatorów i broni od korporacji Ellydium. Po zakończeniu badań punkty znikają z drzewa.

093c7f017995b3b04e543679b1d8.jpg

Bazowe charakterystyki statku. Od lewej: ulepszenie naprowadzania, maksymalna energia i regeneracja, maksymalna prędkość, wytrzymałość kadłuba, pojemność tarczy, parametry broni.

12b0dd6d60d724fb4c1ca64b1f0f.jpg

Klasa slotów na modyfikatory. Dodaje sloty na aktywne komputer, kondensator, silnik, kadłub, tarcze i aktywne moduły.

5f40a7e5e7ea0135b52b7c514e24.jpg

Klasa premii dodatkowych. Dodaje premie do obrony i ataku. Tylko jeden może być aktywny.

Pilot najpierw musi zbadać odpowiedni punkt, potem aktywować go albo zgrupować z innymi punktami (?). Dopiero po naciśnięciu “Akceptuj” wybrane zmiany zostaną aktywowane na twoim statku.
Każdy punkt może zostać dezaktywowany, zmieniając konfigurację i możliwości statku aby dostosować się do różnych wyzwań.
Liczba punktów jest limitowana, więc uważnie sprawdź wszystkie dostępne i punkty i wybierz tylko te których potrzebujesz.

Specjalne moduły szturmowca Thar’ga

 

Piloci mogą wybrać jaki moduł specjalny chcą użyć na swoim “Thar’ga”. Wygląd statku ulega zmianie po wyborze specjalnego modułu. Aby zbadać moduł  specjalny, musisz wykonać specjalne zadania od korporacji Ellydium oraz zdobyć Panele kompozytowe Obcych oraz Ksenokryształy.

Więcej o modułach specjalnych Ellydium dowiesz się z na oficjalnej stronie po 3 Stycznia.

Pilot zdobędzie wiele unikalnych broni, aktywnych modułów i modyfikatorów do montażu na Thar’ga. Statek bedzie miał co najmniej dwie nowe bronie, 4 aktywne moduły i 14 unikalnych modyfikatorów.

Nowe statki Dart oraz Gargoyle

5f3f92381ef949ba35fa9bdadc40.jpg

Tylko między 20 grudnia a 17 stycznia będzie można zdobyć statki z unikalnymi właściwościami - szturmowiec Jerycho rangi 10 Dart oraz fregata rangi 10 Imperium Gargoyle. Statki mają dostęp do unikalnych broni, aktywnych i specjalnych modułów. Oba statki mają też unikalny wygląd.

Do ich budowy potrzebujesz specjalnych części, które mogą zostać nabyte tylko w paczce “Cyber-mikołaj”, która będzie dostępna tylko między 20 grudnia a 17 stycznia.

Sugerujemy o pozostawienie znalezionych komponentów w magazynie, gdyż będzie na nie zapotrzebowanie nawet po świętach!

Szturmowiec dowodzący Dart

2433ca96a8ce4db494d0d97ee5a8cca4.png

Przynależność:  Jerycho
Ranga:  10

Moduł specjalny: Tarcza przednia
Moduł dostępny tylko dla statku Dart. Osłania przednią część statku dodatkową tarczą na kilka sekund. Tarcza pochłania obrażenia za cenę energii. Tarcza znika jeśli zabraknie energii.

Broń: Kwantowy railgun
Unikalna broń statku Dart. Każde trafienie krytyczne przyspiesza ładowanie modułów dowodzących.

Aktywny moduł: Napęd harmoniczny
Unikalny moduł aktywny statku Dart. Zwiększa szansę na trafienie krytyczne statku jak i jego sojusznikom.

Modyfikator kondensatora: Rezerwowy generator
Unikalny moduł statku Dart. Jeżeli energia spadnie poniżej określonego poziomu, moduł zacznie generować dodatkową energię. Moduł aktywuje się nie częściej niż kilka sekund i tylko jeden z nich może być aktywny.

Fregata dalekosiężna Gargoyle

0148d8ba6d5c4d31b34efa3d3e326f23.png

Przynależność:  Jerycho
Ranga:  10

Moduł specjalny: Synergetyczny Dezintegrator
Unikalny moduł tylko dla Gargoyle. Aktywuje broń snajperską która z każdym strzałem zwiększa obrażenia przeciwko fregatom i niszczycielom, jeśli gracz nie spudłował i zbyt dużo czasu nie upłynęło między trafieniami.

Broń: Działo bozonowe
Broń EM, tylko dla Gargoyle. Trafienie wroga daje mu ładunek statyczny. Jeżeli celu jest sojusznik z takim samym ładunkiem, oba statki otrzymują obrażenia w czasie.

Aktywny moduł: Modyfikator dezintegratora
Unikalny moduł tylko dla Gargoyle. Po trafieniu spada szybkostrzelność celu i jednocześnie zwiększa szybkostrzelność twojego statku.

Modyfikator komputera: Dwu kanałowy przekaźnik
Unikalny modyfikator tylko dla Gargoyle. Szybkostrzelność wzrasta po zniszczeniu celu.

Bronie korporacji 'Klauss Inc.'

8405d22ef3e0648d4d3037b8b490.jpg

Pani Frost, reprezentant korporacji Klauss Inc ogłasza dostęp do specjalnych broni przeznaczonych do walki z niszczycielami. Zmodyfikowane bronie zadają podwójne obrażenia niszczycielom i są 15% silniejsze od konwencjonalnych wersji. Bronie będą dostępne tylko podczas tych Świąt Noworocznych, zostaną odebrane pilotom 17 stycznia.

Bronie można nabyć w specjalnym kontenerze “Ksenokontener” możliwy do kupna za ksenoczipy. Kontener zawiera również ksenokryształy i materiały ze stopu Obcych.

Supresor Fazowy NR
Działko dalekiego zasięgu ze średnią szybkostrzelnością. Zadaje podwójne obrażenia niszczycielom oraz zmniejsza regenerację kadłuba i tarczy o połowę.

Fazer Strumieniowy NR
Broń EM. Wysyła laser naprowadzający. Dopóki spust jest trzymany, ładunek plazmy podąża za wiązką. Po puszczeniu ładunek wybucha. Zadaje podwójne obrażenia niszczycielom.

Akcelerator Masy NR
Standardowa broń kinetyczna. Prędkość pocisków rośnie wraz z ciągłym ostrzałem. Zadaje podwójne obrażenia niszczycielom.

Statki

Superkite
Lekki myśliwiec dywersyjny przeznaczony do ataków z zaskoczenia

 • Dodano dodatkowy slot na modyfikator komputera
 • Zwiększono prędkość obrotu o 25%
 • Zwiększono obrażenia głównej broni o 10%

Dragonfly
Szturmowiec dowodzenia premium, przeznaczony do pracy w grupie.

 • Zmniejszony koszt energii modułów zamieniony na zasięg modułów
 • Odporność tarczy na obrażenia zwiększona o 15 pkt.

Joker
Szturmowiec uderzeniowy przeznaczony do ataków wymiatających.

 • Zwiększona prędkość maksymalna o 15% i prędkość obrotu o 20%
 • Obrażenia broni głównej zwiększone o 10%
 • Szansa na trafienie krytyczne zwiększone z 6% do 20%

Nyx
Myśliwiec dywersyjny przeznaczony do szybkiego przejmowania latarni.

 • Odporność tarczy na obrażenia zwiększona o 10 pkt.

Cutter
Myśliwiec dywersyjny do operacji specjalnych

 • Regeneracja energii zwiększona o 30%
 • Szansa na trafienie krytyczne zwiększona o 50%

Reaper
Fregata strażnicza do dodatkowej ochrony drużyny

 • Obrażenia przy taranowaniu zwiększone x3

Loki
Szturmowiec dowodzący premium

 • Siła modułów zwiększona o 25%
 • Obrażenia głównej broni zwiększone o 10%

Razor
Szturmowiec premium otrzymał premie do energii, zwrotności i obrażeń

 • Prędkość obrotu zwiększona o 20%
 • Regeneracja energii zwiększona o 30%
 • Obrażenia głównej broni zwiększone o 10%

Sawtooth
Szturmowiec premium otrzymał premie do modułów, obrażeń i tarcz

 • Zasięg modułów zwiększony o 50%
 • Odporność tarczy na obrażenia zwiększone o 10 pkt
 • Obrażenia głównej broni zwiększone o 20%

Bronie

Zmieniono parametry działa G’Thar’Du

 • Prędkość pocisku z 800 do 2000 m/s
 • Obrażenia zwiększone o 100%
 • Czas do przegrzania zwiększony z 9 do 12 sek

Zmiana w zdobywaniu wartościowych minerałów

6516da47337c280906a76d727c54.jpg

Neodium i Berylium można teraz zdobyć łatwiej. Mozna je nabyć w trofeach po bitwach PvP, PvE, kontra SI i SpecOps.

 • Statki rangi od 8 do 15 mogą nabyć neodium
 • Statki rangi od 11 do 15 mogą nabyć berylium

Elektrum zostało tymczasowo wycofane.

Święta w Star Conflict

a688ffe37bbd4c2dba175e53659fa03c.png

Gratulujemy pilotom w te święta oraz nowy rok. Szczęścia, zdrowia i sukcesów w grze!

 • Dodano dekoracje świateczne w hangarach
 • Latarnie są teraz choinkami, drony to bombki świąteczne
 • Dostępne są do kupna świateczne rakiety
 • Załoga UMC oraz inne postacie występują w świątecznych strojach

Dodano nowe zestawy: Cyber-mikołaj oraz Elitarny przemytnik. Dostępne są do kupna do 17 stycznia. Naklejki, malowania i części zostają na stałe.

Do 17 stycznia można też zakupić specjalne DLC “Zima Obcych”. Zawiera 2 miesiące licencji, schemat malowania tylko dla statków Ellydium, rzadkie i unikalne schematy malowania dla pozostałych statków, unikalny tytuł.

Zmiana w zdobywaniu schematów konstrukcyjnych

f98ca0b3becd246a0e3a058b769b.jpg

20 grudnia rozpoczyna fazę przygotowawczą nowej ery - handel między graczami! Na początku handel będzie możliwy schematami rangi 7 do 15. Teraz masz czas na zrobienie zapasów, do 17 stycznia schematy będą dostępne tylko w paczkach za iridium.

Turnieje

7b1f1183719a3ef73c2dee9140f0.jpg

Podczas świąt do 17 stycznia turnieje będą się odbywały codziennie. Aby wziąć w nich udział musisz mieć statki odpowiedniej rangi. Za zwycięstwa w turnieju gracze otrzymają ksenoczipy.

Podbój sektorów odbywa się teraz o godz 17:00 GMT.

Korporacje

Dodano emblematy następujących korporacji

    EXPLOSIONS
    SpaceMafia
    Gr33dy B4st4rds
    CZech Ravagers
    Gwiezdna Eskadra
    PL Space Academy
    Stellar Marines
    Dead Space
    Dark Dead Space
    Rider of Apocalypse
    Galaxy fighters
    Umbrella Corps
    Tesla
    SCORPIONS
    LUNA
    Ravens Kronos
    REGION
    ALPHA STAR

Pozostałe

Dodano nowe flagi: Słowacja oraz Anglia
Tarcza adaptacyjna teraz poprawnie wyświetla informacje kiedy jest więcej niż jeden moduł
Zmieniono miejsca spawnu na mapach, skracając czas potrzebny na dotarcie do kluczowych miejsc na mapie
Poprawiono opis niektórych kontenerów
Poprawiono oświetlenie na niektórych mapach
Dodano nowe kpiny
Poprawiono teksty misji samouczkowych dla trybu otwartej przestrzeni
Zmieniono system prędkości podróżnej statków - Statki teraz przyspieszają, skręcają i zwalniają trochę szybciej
Dodano nową misję na Ellydium Theta jako misja samouczkowa kontraktów