şirket ve sınıflar

Merhaba arkadaşlar.

Oyundaki sistemin temelini anlatmaya çalışacağım. 

StarConflict’ te 3 adet Şirketimiz var. Şirket/Irk vesaire birini seçmemiz, başka bir ırk geçemeyiz veya kullanamayız anlamına gelmiyor.

Yani, örneğin oyuna Federasyon ile başladınız, Empire ve Jericho gemilerini satın alıp aynı hangarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

oyuna ilk başladığımızda hangarımızda 3 gemi yerimiz var, Rank12 yani 12.seviye gemilerden herhangi birine ulaştığımızda 4. gemi bölmesi açılacak.

Neyse konuyu dağıtmayayım. Biz uzayda bir Paralı askeriz, işin özü bu. istediğiniz gemiyi alıp istediğiniz şirketin hangarında bulunabilirsiniz. savaş esnasında patladığınızda bu 3 hangar slotundan istediğiniz gemiye geçiş yapabiliyorsunuz.

şirket ve gemi türlerini göstermek istedim, çünkü yeni başlayan arkadaşlara şirket ve gemi sınıflarını ayırt etmede zorluk çektiklerini gördüm.

her sınıfın özel modülünün(special module) özelliklerini çok kısa şekilde açıkladım.(“F” tuşuna basarak çalışan)

sınıflar hakkında yorumlanmış bilgiler: [astaldo17](< base_url >/index.php?/topic/27099-ba%C5%9Flang%C4%B1%C3%A7-rehberi/)

EYJM0B.png