Searching Czech clan

Zdravím, hledám český klan. Tuto hru ještě zcela neznám a žádné příliš dobré (T2 a výš) lodě nemám ale pracuji na tom a snažím se učit. Nevím co víc k tomu napsat.

 

Hello, I searching for some Czech clan. I dont know much about this game and I haven´t got any good ships (T2 and higher), but I´m working on it and trying to learn this game. I dont know what more can I write.

Hladam CZ alebo SK clan

Ak tu taky je tak mi pls napiste…

je tu myslím česká guilda “CzechDestroyer” nebo tak nějak. tady na fóru asi není, ale ve hře ji najdete (je i v seznamu top 100 korporací)

 

ovšem jak je na tom s aktivitou vám nepovím.

Ok jsem momentálně officer  takže až budete ve hře online  tak si mě dejte do followed- QaNopeTroll a jestli budete online tak při mé aktivitě napište do chatu CZ CZ CZ a tím můžu dát příkaz invite to coorporation. Těším se na vás v nové koorporaci CzSk    :Dwop

a navíc, přijímáme každého kdo má více jak rank 5. u nás můžete vidět i takové jedince(PyrosCZ-CEo-) kteří se u nás dostají i na příčky T5. Anyway, you will be in my mind:D.

Nějak mi tahle gameska ušla… Protože jsem milovník třeba hry Freelancer (jenže už to skoro nikdo z čechů nehraje) mě docela chytla, hlavně třeba ovládání :slight_smile: Máte nějaké stránky jako klan (steam comunitu nepočítám). 

Naše korporace Czech Destroyer opět ožívá a má nové klanové stránky http://czdestroyer.clanweb.eu

Nový zájemci mohou po registraci psát do Diskuzního Fóra.

Ti co už v naší korporaci jsou prosím, ať se zaregistrují a napíšou mi soukromou zprávu (jsem tam jako PadL), že už patří do klanu.

Zdravím! Nyní nejvýznamnější aktivní česká korporace Czech Ravagers [CzR] hledá nové české a slovenské hráče. Máme momentálně 115 členů. Chodíme turnaje dreadnoughty, premade pve a skupiny na pvp. Máme vlastní forum a používáme teamspeak. Podejte si přihlášku ve hře a my vám odepíšeme :slight_smile: