Looking for Polish Corporation

Eng:

Welcome. My nickname in the game is Ultimitium and usually can meet me in the battles T1, because the spacecraft T1 have the best equipment. I rank 6 as a federation and the empire and mostly the same use “fighters” empire wars. I’ve been playing for 2-3 weeks and I’m not the worst player.Most of my small team of T1 shows that despite the large number of enemy frigates in the team can win, indeed! that you can win by that easily. I looking for Polish corporations or at least one in which major part are Polish people.

 

PL:

Witam. Mój nick w grze to oczywiście Ultimitium i można mnie przeważnie spotkać w walkach T1, ponieważ mój statek kosmiczny T1 posiada najlepszy ekwipunek. Posiadam rank 6 federacją jak i rank 6 imperium, używając najczęściej fighterów imperium do bitew. Gram już z 2-3 tygodnie i mogę stwierdzić że nie jestem najgorszym graczem. Z moją małą drużyną z T1 pokazujemy innym jak można zniszczyć dużą ilość fregat przeciwnika by wygrać, ba! pokazujemy innym jak można TAK ŁATWO wygrać. Szukam Polskiej korporacji lub w ostateczności angielskiej, ale z większą częścią Polishów.

 

 

Jeżeli wymagania stanowią T3 to w 2 dni wbije rank up i zakupie odpowiedni statek. Posiadam oczywiście 18 lat, mikro, przez TS3 rozmawiam czasami, a jakby ktoś miał problem z grafiką/stroną korporacji -> mogę się nią zająć.

podbije

niedawno zacząłem grać, ale ogarniam, szukam kogoś kto wspomoże doświadczeniem :< nie wierze żeby żadnej corpy z polski nie było :V

UP!
 
 
Czy poza:
Cosmo Poland
Dywizjon 303
Polish Pigs

 
Które wydają się byc opuszczone, lub na skraju rozpadu… jest jakaś aktywna Polska korporacja?

_ Gwiezdna Flota _ - grają jeszcze? sądząc po statach tak… jakiś kontakt z nimi?

Witam zapraszam do Polskiej korporacji(Zgrany team Z(ZET)wspólne PvP i PvE bierzemy ludzi powyżej 15 lat i jest obowiązkowy Team Speak 3. Kto chce dołączyć do klanu to niech znajdzie nas na grze Nicki: wagoss25, MieczDamoklesa, mother albo MaNtRuDeR albo niech nas znajdzie na Team Speak3 :
(ts3.dla-graczy.pl)

Wydaje mi sie ze ZET sie tylko ostal.

Jakby ktos potrzebowal pomocy to nas szukac :slight_smile: ja mam nick PiotrPit