Korporacja Gwiezdna Eskadra Zet

 

Korporacja Gwiezdna Eskadra Zet

 

Jesteśmy Korporacją która zrzesza wszystkich polskojęzycznych graczy.

Panuje u nas miła i wesoła atmosfera. Każdy może liczyć na dobrą radę oraz pomoc w zdobyciu modułów, surowców i statków.

Posiadamy wielu graczy którzy grają praktycznie we wszystkie tryby gry. W naszych szeregach są gracze bardzo doświadczeni którzy grają od BETY.

Doradzimy co do buildów statków oraz do ich przeznaczenia (ponieważ mamy je wszystkie :). Nauczamy również jak efektywnie grać w takich trybach jak PVP, Podboje, Portale,

ale także jest wielu graczy którzy grają w tryby PVE, Open Space, Specjalne Operacje, więc każdy znajdzie swoją niszę.

Naszym jedynym wymogiem jest posługiwanie się jeżykiem polskim.

 

Polecamy dołączyć do naszej korporacji ze względu że jesteśmy najsilniejszą polską korporacją która aktywnie zdobywa sektory na Portalach oraz Podbojach.

Dzięki temu każdy aktywny gracz w trybach Podbój i Portale dostaje ogromne ilości najcenniejszych surowców takich jak Monokryształy, Xenokryształy, Kredyty, Części do statków jak Zeta, Scylla, Gungir oraz wszystkie inne możliwe nagrody.

 

Poza tym organizujemy cotygodniowy konkurs dla aktywnych graczy w przejmowaniu sektorów najlepsi gracze mają szanse na zdobycie do 1000 złotych standardów GS.

Aktualnie w naszej korporacji na nagrodę w postaci GS ma prawo 20 osób (nie ma ograniczeń co do maksymalnej ilości nagród ;).

Szczegóły na naszym discordzie. Prosimy o kontakt do naszej przemiłej Kierowniczki HR “doro” która was poprowadzi co następnie powinniście zrobić:)

 

Pozdrawiamy i Zapraszamy ZetPL!