Jak zdobyć surowce do niszczycieli.

Mam pomysł. Ponieważ niektórzy mają z tym problem  ,w tym temacie będą wszyscy pisać jak ,gdzie i kiedy można zdobyć surowce do niszczycieli.

Sposób 1 (Na grafit) działa 24 listopada:kup zagłuszacz “Biały szum 15” ulepsz go do niebieskiego poziomu i demontuj. powinieneś dostać 10 płytek grafitu.

Sposób 2 (Na Monokryształ) Rób zadania dzienne w otwartej przestrzeni przechodząc do wszystkich trzech hangarów (Imperium ,Federacja ,Jerycho)

Nie wiem czy te sposoby są oczywiste ale może niektórym to się przyda.

Jest jeszcze sposób na PvP i PvE: po wygranych bitwach można również zdobyć Grafity, Monokryształy, Neodium, Berylium i Elektrum. Neodium można zdobyć latając statkami rangi 8 z maksymalnym poziomem synergii. Berylium statkami 11 rangi oczywiście z maksymalnymi poziomami synergii. Elektrum można zdobyć latając statkami rangi 9, 12 lub 14 ale również muszą być wymaksowane.

Można również te surowce ( jak na razie oprócz elektrum) znaleźć też w otwartej przestrzeni szukając minerałów lub tajemniczych kontenerów ale do nich trzeba mieć “Skaner przestrzeni” za złoto. Sam w ten sposób nie szukam i nie wiem czy jeszcze jest to opłacalne, słyszałem plotki że szansa na znalezienie tych minerałów spadła ale lepiej żeby się wypowiedział ktoś kto częściej lata po otwartej przestrzeni.

Również słyszałem plotki że monokryształy można zdobywać na PvP lub PvE gdy już masz statek premium do wybudowania (np. Brokk, Stingray, Karud) i latasz tym statkiem lub statkami tej samej rangi i po wygranej bitwie zamiast komponentów do statku dostajesz monokryształy, ale lepiej żeby wypowiedział się ktoś kto to testował.