Hledám aktivní českou korporaci

Ahoj

 

Po relativně dlouhé době jsem se vrátil ke hře a můj klan ,který byl dříve aktivní již aktivní bohužel není a hrát sám je dosti depresivní.Proto bych se chtěl zeptat zda tu není nějaký klan který by se mě ujmul :fed001:.

Hraji hlavně fregaty a to ty jerichácké a celkově za jericho hraji rád a být ten tank který drží frontovou linii a cokoliv se dostane na dostřel schytá dávku z blasteru a salvu EMP torpéd :006j:.

Pokud by se nenašel klan tak bych byl rád za někoho na občasné hraní open space a PVP.

 

Vím ,že tu zatím moc lidí není ,ale i přesto doufám že se někdo najde.

 

 

Výborně, co já znám, existují 2 velké korporace: CZ/SK (Czech Destroyers) a CzR (Czech Ravagers), já jsem v CzR a nemůžu si stěžovat, létáme i Jericho dreadnoughta T3 nebo T4, teď o prázdninách moc ne ale v červnu jsme zabrali sektor mnohokrát i na pár dní, a hrajeme vesměs vše, PvP, PvE i OpenSpace. V neděli také turnaje, a kdo si troufá, tak i Special Op

Zdravím , s 2 dalšíma kámošema hledám také nějakou aktivní korporaci. Nejvyšší loď mám zatím lvl 10, kámoši 12.

Výborně, jsme rádi, že máte takový zájem, úrovně lodí jsou dostačující, zkušenosti jsou potřeba, naše korporace CZech Ravagers (zkuste podat přihlášku ve vyhledávání korporací - preferovaná cesta - nebo pošlete zprávu hráčům Gmann, Nigish nebo SmrtiHlav) je velice aktivní, mimo jiné v turnajech, ale i dreadnoughty, stejně tak si myslím, že i Czech Destroyers.

On 9. 9. 2015 at 4:49 PM, LeYasashii said:

Výborně, jsme rádi, že máte takový zájem, úrovně lodí jsou dostačující, zkušenosti jsou potřeba, naše korporace CZech Ravagers (zkuste podat přihlášku ve vyhledávání korporací - preferovaná cesta - nebo pošlete zprávu hráčům Gmann, Nigish nebo SmrtiHlav) je velice aktivní, mimo jiné v turnajech, ale i dreadnoughty, stejně tak si myslím, že i Czech Destroyers.

Ahoj.

 

Jste stále funkční? Já posílal pozvánku již před nějakým časem ale stále nic… Hraji tak 3x do týdne po cca 2h. Mám max LV10 ale jedu nahoru… :-)  nick (GizmoCZ1)

Která aliance je tu aktivní v roce 2018 ?