help

szép napot mindenkinek,kisebb problémáim vannak a játékal, Hungarian sectionba szeretem volna ezt a posztot irni hogy segitséget kapjak, de nem enged jelölni,ha magyarok közül valaki látná ezt a posztot megköszöném a segitségét, regebben regisztráltam a játékba, nagyobb kihagyás után most aktivan vagyok fent, a problámárol, folyamatosan teljesitem a feladatokat de sehova sem fejlödök, a szintemet kivéve,barangolok a szektorokban a megtalálhato fegyverekért de használhatatlan dolgokat kapok, 10 szintü vagyok, kettö használhato hajoval,más meg 6-8 szinten 10 rangu romboloval jár, nekem még 8 rangu sincs,mert a monokristály és a idegen kompozit blokk az tényleg ritka, lehet csak nekem, randon box vásárlása 200 iridium-ért jutalom credit bonusz vagy r10-12 container,( meson cannon rang 10-14) mire szereljem fel? a csatolt képen a játékban töltöt- csatában toltöt- és leghosszabb játék idö semmit sem változott kb. 1 honapja,ma is megcsináltam néhány küldetést, tegnap is meg  elötte is mindig, de csak a profil szintem emelkedik meg a karma szintem. erre kérnék megoldást, köszönöm

20190611144618_1.jpg.21c9f6472033a8b6758c07ead11fc693.jpg

Szia! A kérdésedre nem tudok válaszolni, mert már régóta nem játszom. Azt javaslom, hogy jelentkezz a Star Conflict Hungary FB csoportba. Ott talán lesz még valaki, aki tud tanácsot adni.

https://www.facebook.com/groups/star.conflict.hungary/