Faza 2: Szturmowiec uderzeniowy Ellydium "Thar'ga" dostępny do produkcji [PL]

9ab4aec428ad74f259fb43da8bac.jpg

3 stycznia rozpoczyna drugą fazę konstrukcji szturmowca Thar’ga - statek jest teraz dostępny dla pilotów.

Aby zbudować statek piloci najpierw muszą wybudować kabinę i zdobyć ksenokryształy. Po wybudowaniu statków Ellydium można je rozwijać od rangi 5 do 15. Na rozwój tych statków również potrzebujesz ksenokryształów.

Komponenty mogą zostać zakupione w specjalnym “Ksenokonterze” gdzie znajedziesz ksenokryształy i rzadkie materiały ze stopu obcych. Ksenokontener można zakupić za ksenoczipy. Ksenoczipy otrzymuje się wykonując zadania i biorąc udział w turniejach. Zostaną one usunięte 17 stycznia.

W okresie między 20 grudnia a 17 stycznia unikalne surowce otrzymasz w większych ilościach niż po świętach.

Punkty rozwoju statku Ellydium

Wszystkie punkty rozwoju dzielą się na następujące klasy:

2b456789d2dc2cafb0bc594f4e36.jpg

Klasa modułu specjalnego. Pozwala na instalację różnych specjalnych modułów, w zależności od rangi statku i celu. Statek posiada 5 modułów specjalnych.

57eb98a1decffe4f2365f28668a7.jpg

Klasa planów konstrukcyjnych dla modułów, modyfikatorów i broni. Wymagane do produkcji specjalnych modułów, modyfikatorów i broni od korporacji Ellydium. Po zakończeniu badań punkty znikają z drzewa.

093c7f017995b3b04e543679b1d8.jpg

Bazowe charakterystyki statku. Od lewej: ulepszenie naprowadzania, maksymalna energia i regeneracja, maksymalna prędkość, wytrzymałość kadłuba, pojemność tarczy, parametry broni.

12b0dd6d60d724fb4c1ca64b1f0f.jpg

Klasa slotów na modyfikatory. Dodaje sloty na aktywne komputer, kondensator, silnik, kadłub, tarcze i aktywne moduły.

5f40a7e5e7ea0135b52b7c514e24.jpg

Klasa premii dodatkowych. Dodaje premie do obrony i ataku. Tylko jeden może być aktywny.

Pilot najpierw musi zbadać odpowiedni punkt, potem aktywować go albo zgrupować z innymi punktami (?). Dopiero po naciśnięciu “Akceptuj” wybrane zmiany zostaną aktywowane na twoim statku.
Każdy punkt może zostać dezaktywowany, zmieniając konfigurację i możliwości statku aby dostosować się do różnych wyzwań.
Liczba punktów jest limitowana, więc uważnie sprawdź wszystkie dostępne i punkty i wybierz tylko te których potrzebujesz.

Specjalne moduły szturmowca Thar’ga

Piloci mogą wybrać moduł specjalny do użycia na Thar’ga. Wygląd statku zmienia się w zależności od wyboru modułu. Aby zbadać moduły, musisz wykonać specjalne zadania od Ellydium oraz panelów kompozytowych obcych i ksenokryształów.

Następujące moduły specjalne są obecnie dostepne do zbadania:

Kryształowy głód
809f45ff63cfe6377edca61ea2ff.jpg

Tymczasowo zwiększa szybkostrzelność, regenerację energii oraz maksymalną energię o 50%. Jeżeli statek zostanie zniszczony w danym promieniu, kadłub statku jest naprawiany.

Rój

ce850cdae56100b602f6aa1290bc.jpg

3 drony bojowe, wyprodukowane z kryształowej części kadłuba. Przy manualnym wyłączeniu modułu, drony wracają i naprawiają kadłub.

Absorber materii

23f48881f64eba9ea5fb31355017.jpg

Po aktywacji wszystkie statki w zasięgu otrzymują obrażenia. 50% zadanych obrażeń podczas działania modułu jest użyte do naprawy kadłuba.

Kondensujące kryształy

38ac4737058c8ea33f99ad426e60.jpg

Cechą wyróżniającą tego modułu jest kryształowy ładunek zadający obrażenia przeciwnikom. Na końcu lotu kryształy kondensują się w kapsułę która przywraca kadłub po podniesieniu. Dodatkowo zwiększa prędkość statku.

Kryształowy drapieżnik

e3ab94cf3d921f392202f21d041b.jpg

Wystrzeliwuje rakietę z kryształowymi nanobotami, zadającymi obrażenia celowi. Jeśli cel zginie przed końcem efektu, boty wracają do statku i przywracają kadłub.

Bronie szturmowca Thar’ga

Wyrzutnia Thar’Ga’tok

Potężna broń EM, dostępna tylko dla szturmowców Ellydium Thar’ga. Zwiększone obrażenia przeciwko niszczycielom. Obrażenia zwiększają się wraz z ciągłym ostrzałem.

Działo Thar’kth

Broń kinetyczna z akumulacją ładunku, zaprojektowana specjalnie dla szturmowców uderzeniowych Ellydium. Zwiększone obrażenia przeciwko niszczycielom. Zwiększony zasięg i zmniejszony rozrzut wraz z wzrostem ładunku.

Moduły aktywne szturmowca Thar’ga

Przeładowanie rakiet

49f9180688ea1e4ebbec01e32fe8.jpg

Ten moduł aktywny jest dostępny tylko dla statków Ellydium. Rozszerzenie luku rakietowego, umożliwiające natychmiastowe i pełne przeładowanie.

Kryształowa drona

81d9535b96e3d2501f9cd9c39e26.jpg

Aktywny moduł tylko dla Thar’ga. Odczepia stacjonarną dronę od kryształowej części kadłuba, która może trafić do kilku celi jednocześnie.

Intuicja obcych

e51713f46e5c2c0852d502089d6f.jpg

Aktywny moduł tylko dla Thar’ga. Zwiększa szansę na trafienie krytyczne, ale zakłóca własny system namierzania. Po użyciu tego modułu namierzenie celu jest niemożliwe.

Rój inhibitorów

577aecb9ded03bac47afe8a6c748.jpg

Rój nanobotów jest wystrzeliwany w kierunku celownika. Wrogowie trafieni rojem otrzymują obrażenia EM oraz ich zwrotność jest zmniejszona.

Modyfikatory statku Thar’ga

Kula przemieszczenia
Modyfikator silnika tylko dla statków Ellydium. Zwiększa zwrotność przy dopalaczach

Kula przyspieszenia
Modyfikator silnika. Zwiększa maksymalną prędkość statku kosztem zużycia energii i zwrotności. Przy dopalaczach prędkość jest zwiększona jeszcze bardziej, ale manewrowość spada jeszcze bardziej

Kula syntezy
Modyfikator silnia. Zmniejsza koszt energii dopalacza

Kula antyoporowa
Modyfikator silnika. Znacząco zwiększa przyspieszenie na dopalaczach

Kula teleportacji
Modyfikator silnika. Przy ruchu w górę statek wykonuje skok w przód zgodnie z kursem statku

Przekaźnik sygnału
Modyfikator silnika, tylko dla Thar’ga. Jeżeli statek nie używa broni ani modułów, energia jest przekierowywana do silników zwiększając prędkość, prędkość boczną i obrotową.

Awaryjna kapsuła
Modyfikator kondensatora. Dodatkowa tarcza, która aktywuje się przy niskim stanie kadłuba, zmniejszając znacząco prędkość statku. Tylko jeden modyfikator tego typu może być zamontowany.

Rezonująca tarcza
Modyfikator kondensatora. Jeśli statek straci tarczę, wszyscy wrogowie w zasięgu otrzymują obrażenia termiczne.

Statyczny generator tarczy
Modyfikator tarczy. Jeśli broń i moduły nie są używane, znacząco zwiększa regenerację tarczy w zależności od rozmiaru statku.

Bojowy generator tarczy
Modyfikator tarczy. Jeśli statek otrzymał obrażenia, regeneracja tarczy zwiększa się w zależności od ilości wrogów. Im więcej tym szybciej.

Membrana adaptacyjna
Modyfikator kadłuba. Po osiągnięciu prędkości bliskiej maksymalnej, odporność na obrażenia kadłuba zwiększa się.

Absorber materii
Modyfikator kadłuba. Jeśli zostanie zniszczony statek w zasięgu, kadłub zostanie naprawiony.

Transformer materii
Modyfikator komputera. Jeśli zostanie zniszczony statek w zasięgu, zwiększają się obrażenia broni.

Instynkt drapieżnika
Modyfikator komputera. Specjalny kryształ z zakodowanym zachowaniem Drapieżnika. Jeżeli statek leci z prędkością bliskiej maksymalnej, obrażenia broni zwiększają się.