Dyskusja Ogólna

Witam

 

Chciałbym rozpocząć dyskusje ogólną na Polskim forum.

Być może tak mało ludzi tu wchodzi bo nic się nie dzieje. 

 

W każdym razie chciałbym tu dyskutować o wszystkim co jest związane z grą. Czym lubicie grać jakie uzbrojenie co wam się podoba na mapach jaki typ bitw preferujecie, co was denerwuje a co doprowadza do szału.

 

 

 

Ja najbardziej lubię grać 4-9 pve oraz pvp na myśliwcach kiedyś Ricasso dzisiaj Sai i Nyx. Jestem przyzwyczajony do długiego grindu dlatego ostatnio zacząłem expić statki jedynie z synergii zebranej grając premkami.

Ale nie jest to temat nasze biografie dlatego przejdę do tematu głównego.

 

 

Zakładam go dzień po “rozdaniu” Nyxa dlatego o nim się wypowiem.

Szip bardzo fajny chociaż lekko mułowaty, wydaje się o wiele bardziej wytrzymały od Ricasso + fajnie wygląda.

Misje były bardzo proste aż banalne dla chyba każdego gracza.

 

Teraz o broniach które były za misje.

1 Laser (te kulki) - fajna zabawka lecz nie podano (chyba) jak mocno obniża regeneracje osłony i HP. Nie polecam na Coverty, rekony prędzej.

2 Kinetyk - moim zdaniem świetny, im dłużej strzelasz tym mniejsze wyprzedzenie, dmg spoko. Bardzo fajna. + jeżeli ktoś ma Maulera a na nim tą broń na fiolet. Serio to zadaje 3.8k/sek? Czy ten statek robi taką sieke?

3 Bez komentarza. Ta broń moim zdaniem jest tak badziewna - tak wlaśnie ta na szturmowce. Można oddać 2 strzały bo się przegrzeje. Pocisk leci szybko i naprowadzamy go laserem. Coś jak w BF3 rakieta która leci za naszym celownikiem.

 

Ja nie lubie długich tematów (1 post) więc starałem się nie rozpisywać.

Pozdro

Nyx mi sie podoba w końcu porządny jerychoński cov ops na t3, mało zwrotny ale za to 2 CPU i 3 tarcze jak dla mnie fajnie bo można na zasięg i jest twardy.

 

a te nowe bronie to nie dla mnie, np.

Akcelerator masy nawet nawet duża celność i bardzo duże DPS ale mały zasięg.

Strumieniowy Phaser jeszcze musze na nim potrenować bo może być dobry ale trzeba na nim używać modułów do przegrzewania sie broni czyli “chłodnica” na silnik albo amunicja do przegrzewania.

 

a tego laserka jak na razie nie mam coś ostatnio mam mało czasu żeby robić te misje  :fed013:

 

Nyx mało zwrotny? Mój jest badzo aż, za bardzo.

Mój build:

I2kFRfp.jpg

Strasznie lubiłem Ricasso teraz idzie do kosza bo jest Nyx.

Zazwyczaj by dowiedzieć się, czy ulepsze coś na fiolet gram pół dnia.

Tym jedna bitewka i bez wahania, strasznie mi się podoba.

Panie, pokaż staty…

Całość wygląda tak:

SpRb6r0.jpg