dodatkowe paliwo

jak załadować dodatkowe paliwo do pomocy w misji ?

są jakieś sloty na i się je wywołuje, ale w magazynie nie widzę możliwości

 

przydatne do przejścia przez bramy czasem brakuje czy to różnica

dzięki

Jeżeli chodzi o otwartą przestrzeń, polecam polatać wokół wieżyczek, tam zwykle znajdziesz kanistry (25%). Na jednym slocie możesz przechowywać 50 paliwa. Standardowo podczas lotu ekwipunek otwierasz bodajże " i " , a paliwo załadowujesz " o ".

Trzeba jeszcze powiedzieć, że żeby załadować paliwo, trzeba podlecieć na nie więcej niż 300 metrów i kliknąć standardowo “C” do interakcji.

Ponadto w każdym systemie jest paliwo, bez względu jaki i czyj to system. Najczęściej jest ono przy zniszczonych (jako materialne tło gry) frachtowcach, a po za tym często są przy stacjach bojowych i czasem wypada z różnych znalezisk i czasem także wypada ze zniszczonych statków. Na przykład w systemie Outpost (Posterunek) ze zwiadowców cyberów zawsze jest paliwo.

dobra widzę a pytanie póki z Polishami mówię

mam w następnej kolejności do zakupienia nodachi A jest taki problem na tejże tablicy zakupu

gdyż kasę mam a transakcji nie da się wykonać jet coś taka złota zakładka więcej niż 5statków co nie wiem co oznacza

to jak wygląda zakup synergia kriss-a jest pełna

 

dzieki za podpowiedź

Nie wiem czy dobrze Cie zrozumiałem ale możliwe ze chodzi o to żeby kupić np. tego Nodachi A musisz mieć określoną liczbę statków z Jerycha. Niestety nie wiem jaka to liczba i gdzie to sprawdzić.

dobra widzę a pytanie póki z Polishami mówię

mam w następnej kolejności do zakupienia nodachi A jest taki problem na tejże tablicy zakupu

gdyż kasę mam a transakcji nie da się wykonać jet coś taka złota zakładka więcej niż 5statków co nie wiem co oznacza

to jak wygląda zakup synergia kriss-a jest pełna

 

dzieki za podpowiedź

Musisz zakupić określoną liczbę statków tej samej nacji o takiej samej lub niższej randze. Dla każdej rangi jest to inna liczba, nie musisz ich wypełniać synergią, wystarczy tylko tyle aby kupić następny. Statki premium, DLC i niszczyciele się wliczają w tą liczbę.

Zostało to zrobione prawdopodobnie po to, żeby spowolnić postęp gracza tak, aby kiedy osiągnie już rank 13-15 nie psuł zabawy “weteranom” brakiem doświadczenia, chociaż osobiście spotykałem różne przypadki gdzie fregaty inżynieryjne nie miały modułów naprawiających na ranku 12, czy nagminne ignorowanie celów trybu gry i latanie bez celu w kółko strzelając do mobów/wrogich graczy.

 

Paliwo, tak jak Davao napisał, jest na każdej mapie. Najlepszym źródłem paliwa są zniszczone transportowce, zazwyczaj wokół nich latają 3-4 kanistry dające 50%. Transportowce takie można znaleźć nawet w przestrzeni obcych (Leviatan, Otherworld i Inverter). Paliwo też jest przy wieżyczkach obronnych (Takie spore platformy osłonięte tarczami z wieżyczkami rakietowymi) jak i wieżyczkach piratów/cyberów. Czasami małe ilości można zdobyć z pokonanych wrogów.

Brak paliwa nie jest śmiertelny, jednak uniemożliwia skok przez bramę a regeneracja energii statku spada o połowę.