Blog vývojářů z 15. října: Chystáme se na Halloween [CZ]

Chystáme se na Halloween!

 

Kol nebe bylo smutné, popelavé;
a listí scvrklé a žluté v šeru —
a listí zkroucené, žluté v šeru;
to bylo v Říjnu pusté noci mhavé
roku, jejž zapomnít nelze, tož v směru
blíž Auberské pusté tůně tmavé,
v té mhavé končině blíž Weyru,
blíž vlhké, Auberské bažiny tmavé,
kde straší Ghulové ve hvozdech Weyru.

(Ulalume. Edgar Allan Poe; překlad: Jaroslav Vrchlický)

 

Přichází říjen. Každý rok v pozdní říjen prochází napříč Zemí vlna energetické anomálie. Podle starých tradic Země je tento čas nazýván ‘Halloween’. Fanatici a okultisti, kteří uctívají Signál, si myslí, že na ‘Halloween’ mrtvé duše pronikají do našeho světa. Jistě, je to všechno nesmysl a fikce! Ale připravujeme se na zvláštní noc roku. Noc osamělého října…

 

a5de7032e4bdf4b66da6f15babe5.png

 

Dnes vám chceme sdělit, co očekávat od letošního Halloweenu. Tradičně, během Halloweenu, všichni hráči mohou odemknout speciální slavnostní achievement. Pro to, potřebujete dostat speciální sváteční rakety z Inkvizice. Tento rok jsme se rozhodli nezastavit se jen zde, a přinést ještě více zábavy! Pamatujete, jak jsme lovili asistenty záhadné Miss Summer? Možná tento příběh ještě neskončil. Jsou tu zvěsti, že záhadní Revenanti (a možná dokonce jiné síly) chystají něco nekalého. Mohou být zastaveni pouze vámi, neohroženými žoldáky.  

 

Více podrobných instrukcí by mělo přijít v předvečer Halloweenu. A právě nyní vám můžeme sdělit, něco málo o budoucích odměnách za vynikající výkon na našich misích. Piloti budou moci získat nový modul za speciální helloweenské aktivity. Neodhalíme všechna tajemství a tím překazit překvapení. Můžeme pouze říct, že modul bude aktivně ovlivňovat vaše nepřátele. A nepřátelé budou vyděšeni!

 

6e18d0469c7707681119b334b9f3.png

 

Další zábavná aktivita pro vzhled v projektu na Halloween bude nová PvE mise. Budete muset bojovat s piráty v tajné orbitální továrně, v té, kde Miss Summer vyvíjela svoji loď Nyx. Stále zůstává záhadou, kdo opravdu vlastnil komplex. Veškerý management byl prováděn přední společností, ale Summer byla uvedena jako člen představentsva. Po jejím odhalení byla továrna pod zvláštním dohledem Bezpečnostní služby Impéria na nějakou dobu, ale nyní je opuštěna. Většina dat byla zničena, ale komplex samotný zůstává nedotčený.

 

Nezbývá mnoho času do Nového roku a Vánoc. Hádám, že už víte, že se na Nový rok chystáme vydat velikou aktualizaci. V této aktualizaci plánujeme ukázat novou třídu lodí nazvanou ‘Ničitelé’. Jak jsme vám sdělili dříve, tyto lodě budou speciální. Jsou několikrát větší než fregaty, s ovládáním střeleckých věží a vlastní sadou zbraní a modulů. Budeme hovořit o nových lodích mnohem podrobněji v dalších blozích vývojářů.

 

7423631e7c181037e5811916448d.png

 

Přípravy jsou na cestě ke spuštění nového automatického bitevního módu. Kterýkoli hráč může vytvořit svůj vlastní tým, účastnit se v turnaji a získávat zkušenosti, vítězství a postup úrovněmi. Nejlepší týmy se dostanou do turnaje o skutečné ceny!

 

Rovněž plánujeme podstatnou transformaci misí a smluv ve hře. Nyní všechny práce, smlouvy a lodě na úkolech budou spojeny do jednoho okna v herním rozhraní. Toto vše bude nazýváno ‘Kšeft’. Také bude obsahovat všechny informace o herních postavách, které zadávají mise. Doufáme, že toto znatelně ulehčí získávání úkolů ve hře. Všechno bude k dostání na jednom místě, všechny informace o dostupných pracích a odměnách z nich.

 

8c7227ecfda928b81e53df8d76fc.png

 

 

Také myslíme na náš oblíbený PvP mód. Plánujeme přidat pár nových PvP bojišť, specificky připravených a vyvážených pro zajímavé a vzrušující bitvy. Hlavním překvapením budou jedinečné nové mapy, kde budou piloti vhozeni do obrovské planetoidní stanice schopné zničit celé planety, a záhadných kaňonů obsahujících pozůstatky starého dreadnoughtu.

 

Je tu stále mnoho nových a zajímavých věcí před námi. Zůstaňte s námi, sledujte novinky, hrajte Star Conflict!