Blog vývojářů z 10. prosince: Ničitelé!

Přejeme všem našim hráčům Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok. Doufáme, že si užijete novoroční svátek jtejně jako my. Tento rok, všichni hráči ve Star Conflict ať se těší na nová dobrodružství, úkoly a nejdůležitější — velice brzy dostane hra novou třídu lodí, nazvanou Destroyers.

3c7cf5ca106cdb0a759c75f07051.jpg

 

Každý svátek pořádáme zvláštní události — sváteční práce od Miss Frost a korporace Klauss inc. Vše započne v brzké budoucnosti a dobrdružství budou poračovat do půlky ledna. Budou to zvláštní úkoly ve všech herních módech — PvP, PvE a Otevřený vesmír. Bitvy na nových mapách. Denní turnaje. Konečným důsledkem splnění všech úkolů od Miss Frost je možnost okamžitě vylepšit svoji sílu flotily o první Destroyers.
První z nových lodí jsou Destroyers úrovně 8. Pro jejich konstrukci budete muset nasbírat standardní suroviny, stejně tak i zvláštní nový zdroj — neodym, který se používá pouze k výrobě destroyers.

Pamatujte si, že nové lodě jsou nekolikrát větší než fregaty, mají nesrovnatelnou palebnou sílu a nové, jedinečné schopnosti. Jejich vynoření v bitvě změní všechna taktická schémata. Změní rovnováhu sil. Odhalí nové hrdiny.

 

17427d461225f2a074d300107b3a.jpg

Nejdůležitějšími rysy Destroyers jsou stabilní letová rychlost a obrovská palebná síla, zatímco jsou kryté přídavnými štíty.
Některé klíčové prvky, jako kondenzátory nebo pohon, mohou být zničeny, což znatelně sníží sílu a pohyblivost lodi.

Destroyer může být vybaven různými bojovými jednotkami. To umožní pilotům experimentovat se svými bojovými taktikami. Což je činí respekt vzbuzujícími nepřáteli ostatních lodních tříd na dlouhou vzdálenost. Podporujte svůj tým denzní palbou a speciálními schopnostmi. Aktivní moduly — jsou speciálními nástroji, které mohou být aplikovány pouze na té straně, kde je modul nainstalován. Nepoužívají pouze rakety, ale také lasery a sféry s podstatnými rozměry.

Jeden ze zajímavých aktivních modulů je ten, který vytváří tzv. červí díru. Pohybuje se vysokou rychlostí v naznačeném směru. Opakovaná aktivace nebo prostup červí dírou na určitou vzdálenost učiní loď schopnou proletět skrz červí díru. To umožní hráči pohybovat se rychle a nepředvídatelně napříč lokací, pryč od bojů na krátkou vzdálenost se stíhači a údernými letouny.

Neprozradíme všechny rysy o nové lodní třídě. Tolik nových a zajímavých věcí před námi. Zůstaňte naladěni, hrajte Star Conflict!