Blog deweloperski z 26 stycznia: Nowy "Podbój sektorów" i system handlu [ PL ]

22a277794a427964e4dac1f18300.jpg

Najemnicy, po raz pierwszy w tym roku UMC ogłasza plany rozwoju Star Conflict. 2016 rok przyniósł nam długo oczekiwane niszczyciele, kilka nowych trybów gry i statki oraz znaczące zmiany w sprawdzonej i ukochanej technologii. Gra wchodzi w nowy rok z nową innowacyjną technologią korporacji Ellydium, globalnym updatem podboju sektorów i system handlu. W tym blogu deweloperskim opiszemy te dwie ostatnie nowinki.

Podbój sektorów

Najważniejszą zmianą w tym trybie jest stworzenie pełnoprawnego systemu tworzenia bitew. Kiedy korporacja atakuje lub broni lokacji, wszystkie aktywne skrzydła mogą brać udział w bitwach. Jedyne co musisz zrobić to dołączyć do bitwy z hangaru na statkach rangi 7 lub wyższej kiedy tryb jest aktywny. System będzie tworzył bitwy i rozmieszczał wszystkie skrzydła, składy a nawet graczy solo.

a98592f4bafab7f716919b26d706.jpg

Aktywność na polu bitwy ukończona sukcesem da korporacji Punkty Wpływu dla lokacji gdzie drednot korporacji jest aktualnie zadokowany. Punkty zostają nawet kiedy drednot zmieni lokację. 

Wiele korporacji może walczyć o przejęcie lokacji, jeśli ich drednot ma poziom jest zgodny z poziomem lokacji. Jeśli właściciel straci wszystkie Punkty Wpływu, korporacja która zdobyła największy wynik przejmuje kontrolę.

Posiadanie wielu lokacji w tym samym czasie stanie się trudniejszym zadaniem, wymagającym taktyczne podejście do przemieszczania drednota. Z każdym cyklem bitew wynik walk wielu korporacji bardziej wpływa na właściciela zwiększając prędkość utraty Punktów Wpływu. Jednakże im dłużej korporacja trzyma kontrolę tym większe nagrody.

W przyszłości nagrody ulegną zmianie i będą bardziej różnorodne. Piloci będą również otrzymywać specjalne zadania dla tego trybu. Bitwy staną się bardziej dynamiczne i intensywne. Zmiany są tuż rogiem!

Handel

Jedna z najbardziej oczekiwanych i intrygujących funkcji w grze. Radykalnie zmieni ekonomię w uniwersum gry.

pi 974af088a9c726eb10d5a1fe7ff9.jpg

Pierwsze co piloci zauważą to nowa zakładka na czacie. Tam znajdziesz najnowsze oferty i skontaktujesz się ze sprzedawcami. Proces wymiany i zapłaty to znany już system maili w grze. 

Cena sprzedaży może być dowolnie ustalona przez sprzedawcą z ceną minimalną Galaktycznych Standardów. Możesz zacząć sprzedaż zaczynając od rangi 9 i wyższej, ale każdy może od ciebie kupować.

Wspominaliśmy że nie używane komponenty Darta i Gargoyle mogą być przydatne w przyszłości. Będą one pierwszymi które będą dostępne do wymiany wraz ze schematami i niektórymi materiałami do produkcji.

Handel w Star Conflict ma jeszcze długą drogę przed sobą, ciągłe aktualizacje rozszerzą i ulepszą funkcjonalność systemu. 

Piąte urodziny Star Conflict!

Star Conflict ma już 5 lat! Powiadają że jest w kwiecie wieku! Mamy przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w świątecznych bitwach kosmicznych!

Program atrakcji nie tylko zawiera rakiety z fajerwerkami oraz tradycyjnym specjalny event, ale też nowe naklejki, portrety i specjalny schemat malowania dla twoich ulubionych statków. Każdy z najemników otrzyma też unikalny tytuł.

2dd5134ab475aad2d0201c577332.jpg

Przyszłe plany UMC zawierają rozszerzenie tradycyjnych statków Imperium, Federacji i Jerycho jak i eksperymentalne tryby PvP i PvE. I Ellydium niedługo przedstawi innowacyjną wersję interceptora bazującego na technologii Obcych. Uważajcie, to tylko początek.