Balans

Oyunda neden takımların hiç bir zaman eşit dağıtılmadığını merak ediyorum… ya bizim takım çok güçlü (araç olarak) ya da karşı takım… yani 5-6 oyun boyunca boyumuzdan büyük gemilerle kapışıyoruz sonra araya kelepir bir kapışma giriyor… sonra yine güçlü gemilere karşı direnmeye çalışıyoruz… Bunun bir eşitlenme durumu yokmudur… yani premiumkullanıcılar mı çok bu güçlü takımlarda yoksa rastgele mi denk geliyor…

sanırım fighter veya inter tarzı bir gemi kullanıyorsun ve guardlarla karşılaşıyorsun. sende büyük bir gemi al. rank yani seviye olarak eşit olarak dağıtıldığına eminim. bazı oyuncular ciddi iyi oynuyor ve 4vs4 - 6vs6 civarındaki savaşlarda bi kişi bile oyunu kazandırabilir. oyunu öğrendikçe takımınıda kazandırmaya başlayacaksın. eğer fighter veya inter kullanıyorsan  ASLA DURMA

Oyundaki çevrimiçi oyuncu sayısı oldukça az. Geceleri özelikle oyuncu bulmakta zorlanıyor eşleşme sistemi. Eskiden gemi seviyeleri ve ranklara göre bir eşleştirme yapardı ama dediğin gibi güçlü takımlarda çıkabiliyor. Bu aslında senin takımın oyuna odaklanmamasından kaynaklı. Yani ele geçirme (capture) oyununda fazla kill almaya takım fazla kill alıp kaybediyorsa, ne kadar iyi oynaması o bölüm önemli değildir. Bu aptallıktan başka bir şey değildir. Bazı bölümlerde karşı takımın fazla tankı gelebiliyor ama bu bazen seninde avantajına olabiliyor. T1 ve T2 oyunlarda böyle ama T3ye takımın başka işlerle uğraştığını pek görmüyorum. 

:snowgirl: Selamün Aleyküm. Dostum bu oyunda bilgi çok önemli. İtemlerin son seviye olması rankının yüksel olması azda olsa işe yarıyor fakat asıl önemli olan mevcut itemleri nasıl kullandığın ve hangi gemilere kafa tuttuğun çok önemli. İşin özünde hangi silahın hangi gemilerde işe yaradığını bilmen gerek. 

 

Premium Gemiler Synergy Leveli Max olarak alınır bu yüzden kendi ranklarının en güçlü gemileridir. Buda doğal olarak onları güçlü kılıyor. Ama aynı ranktaki herhangi bir gemiyi max Synergy leveline kasarsan eşit şartlarda savaşa bilirsin.